Kontakt oss

Kontakt Regnskapscompaniet
REGNSKAPS COMPANIET AS
Adr. Kartheia 3, 4623 KRISTIANSAND S
Tlf. 40 00 57 01
Fax nr. 40 00 57 01
E-post kundesupport@rcomp.no
Org.nr 990 729 956

Finn oss på kartet

Vi er medlem av:

Ansatte

Steinar Wehus
Daglig leder/Autorisert regnskapsfører
steinar@rcomp.no
Direkte: 91 17 81 81

Cay B. Moen
Autorisert regnskapsfører
cay@rcomp.no
Direkte: 40 01 80 19

Terese Nyestøl
Autorisert Regnskapsfører
tn@rcomp.no
Direkte: 90164538
Status: Er å finne på kontoret i Vennesla

Linda A. Sletten
Regnskapsmedarbeider
linda@rcomp.no
Direkte: 41 46 50 23

Monica Fjellestad Berntsen
Autorisert regnskapsfører
monica@rcomp.no
Direkte: 97 60 10 12

Kathrine Høigaard Bratland
Autorisert Regnskapsfører
kathrine@rcomp.no
Direkte: 99712016

Linda Sørensen
Autorisert Regnskapsfører
ls@rcomp.no
Direkte: 97100231

Tone Ingebretsen Gilje
Regnskapsmedarbeider
tone@rcomp.no
Direkte: 45904381

Sofia Lindal Meyer
Autorisert Regnskapsfører
sofia@rcomp.no
Direkte: 47819509

Anne Byremo
Regnskapsmedarbeider
anne@rcomp.no
Direkte: 97535011

Merete Kvanneid
Regnskapsmedarbeider
merete@rcomp.no
Direkte: 90159283

Arvid Josten
Autorisert Regnskapsfører
arvid@rcomp.no
Direkte: 90515301

Inger-Karin Knudsen
Regnskapsmedarbeider
inger.karin@rcomp.no
Direkte: 99255369



Kontaktinfo

  • Kartheia 3, 4623 Kristiansand S
  • Tlf.nr: 40 00 57 01
  • Fax.nr: 38 08 42 36

Ressurser

Copyright ©2011-2014 - Alle rettigheter tilhører Regnskapcompaniet as